Rodina je pre nás dôležitá a keď vidíte rodinnú firmu, tak tam môžete zakúšať, že to nieje iba biznis ale, že tým žijeme, že je to čo chcete aby vás živilo a robíte to z vášňou. Tak sme radi, že môžeme spolupracovať aj s inými rodinnými podnikmi. Všetku našu kávu pražíme v Seredi, odkiaľ ja pochádzam, časom určite praženie presunieme aj k nám na Kalváriu. Ale jedno vieme, že praženie našej Rabbi Coffee a zŕn arabika od našich priateľov, bude vyvážené a stabilné, aby kávové zrná mali dychberúcu vôňu a chuť.

Taktiež je darom stretať sa s úžasnými ľuďmi, s ktorými konzultujeme pripravované zmesy našich famóznych sypaných čajov Rabbi Tea a momentalne máme v ponuke ovocný, zelený, bylinný a čierny čaj.

Pri príprave našej Jablčnej ovocnej šťavy a Hroznovej prírodnej šťavy berieme ovocie z regiónu a z našej vlastnej vinice v Jarku, taktiež sme už vysadili aj náš vlastný jablčný sad a ďaľšiu vinicu blízko Nitry v Hronskom Beňadiku. Všetko ručne zberáme, triedime, lisujeme a dávame muštovať.

Osobne nás môžete stretnúť v Rabbi Coffee na kalvárii pod kostlom v Nitre, v našej predajni a kaviarni, kde si balenia Rabbi Coffee môžete kupiť plus samozrejme všetko ostatné a zároveň si zrelaxujete telo i myseľ pri našej kávičke a vypnete od ruchu mesta. Určite stojí zato pozrieť krásne vyhľady na celu Nitru a samotny vrch Zobor. Pre deti je tu priestor na šantenie a loptové hry alebo sa môžete prejsť lesom. Svojho ducha či dušu pookrejete v miestnom chráme s krásnymi maľbami.

Skúste jednoducho veci od Rabbi Coffee Co. . Sledujte, likujte, šírte a povzbudte nás nás na instargame alebo facebooku.

 

Náš tím v Rabbi Coffee

Peťo Dlhý

Co-Owner, Designer, Barista

Ak sa jedna o dizaj a umenie tak to je moja srdcovka a prepojením s kávou sa z toho stala vášeň. Naše rodiny nemôžeme od nás odlúčiť, vo veľa veciách nás podporujú.

Peter Čurgali

Co.Owner, Financie, Baristika

Ak ide o kávu a financie tak to mám pod palcom, mojou srdcovkou je nová vinica, ktorú som nedávno vysadil. Naše rodiny sú základ pre podnikanie a vo veľa veciách nás podporujú.

Peter Hruška

Barista, Zodpovedný na showroom

Ak ide o Baristiku, tak každý deň som v nej lepší, ak ide o zodpovednosť za showroom Rabbi Coffee to som prebral od začiatku s plnou zodpovednosťou. Som VŠ takže život eštelen predo mnou

Naša práca je pre nás vášeň

Skúsenosti

Prepájame všetko čo je v nás s tým čo robíme. Umenie, ktoré výchadza z Rabbi Coffee Co. je umením, ktoré oslovuje stovky ľudí a firiem a preto sme hrdí, že naša práca je našou vášňou a oslovuje toľkých

Dizajn a Umenie 0
tvoriť fakt chutné veci 0
Komu chutíme všetko 0