Rodina je pre nás dôležitá a keď vidíte rodinnú firmu, tak tam môžete zakúšať, že to nieje iba biznis ale, že tým žijeme, že je to čo chcete aby vás živilo a robíte to z vášňou. Tak sme radi, že môžeme spolupracovať aj s inými rodinnými podnikmi. Všetku našu kávu pražíme v Seredi, odkiaľ ja pochádzam, časom určite praženie presunieme aj k nám na Kalváriu. Ale jedno vieme, že praženie našej Rabbi Coffee a zŕn arabika od našich priateľov, bude vyvážené a stabilné, aby kávové zrná mali dychberúcu vôňu a chuť.

Taktiež je darom stretať sa s úžasnými ľuďmi, s ktorými konzultujeme pripravované zmesy našich famóznych sypaných čajov Rabbi Tea a momentalne máme v ponuke ovocný, zelený, bylinný a čierny čaj.

Pri príprave našej Jablčnej ovocnej šťavy a Hroznovej prírodnej šťavy berieme ovocie z regiónu a z našej vlastnej vinice v Jarku, taktiež sme už vysadili aj náš vlastný jablčný sad a ďaľšiu vinicu blízko Nitry v Hronskom Beňadiku. Všetko ručne zberáme, triedime, lisujeme a dávame muštovať.

Osobne nás môžete stretnúť v Rabbi Coffee na kalvárii pod kostlom v Nitre, v našej predajni a kaviarni, kde si balenia Rabbi Coffee môžete kupiť plus samozrejme všetko ostatné a zároveň si zrelaxujete telo i myseľ pri našej kávičke a vypnete od ruchu mesta. Určite stojí zato pozrieť krásne vyhľady na celu Nitru a samotny vrch Zobor. Pre deti je tu priestor na šantenie a loptové hry alebo sa môžete prejsť lesom. Svojho ducha či dušu pookrejete v miestnom chráme s krásnymi maľbami.

Skúste jednoducho veci od Rabbi Coffee Co. . Sledujte, likujte, šírte a povzbudte nás nás na instargame alebo facebooku.

 

Postup pre firmy

Milujete tiež kávu ako my

Ak áno, tak potom ste tu správne a tieto texty hneď naberajú význam. Od roku 2018 tvoríme, kávujeme a pražíme kávičku a to nie hocakú ale priamo od farmárov. Zhodli sme sa na tom, že DIRECT TRADE  a to vylepšený fair trade je o priamej podpore farmára, a je to zakódované aj v našich kávových srdciach byť podporu pre tých, ktorý to najviac potrebujú.

Rabbi Coffee Co. brand

Sme rodinná firma, ktorá sa venuje káve, tvorbe ovocných štiav, veríme, že čoskoro aj Víno budete môcť ochutnať a taktiež tvoríme čajové zmesy a maškrty. Toto celé vám vieme prirpaviť ako firemné darčeky pre vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov. Tvoríme vlastný dizajn a pridávame do neho váš vizuál, ktorý citlivo zachová vašu a našu značku.

Umenie vo vnútri aj na vonok 0
Ako dopredu potrebujeme vedieť veci od vás 0

zbalíme vás aj zabalíme

všetko čo robíme túžime aby bolo umením a tak balíčky, darčekové krabičky, etikety, balenia jedoducho veci, do ktorých tvoríme umenie pražením, muštovaním chceme aby boli taktiež umením

Aký je postup

Napíšeme si, alebo zavoláme ak to vieme vymyslieť takto tak supiš, ale ak sa potrebujeme stretnúť tak už teraz sa tešíme na stretnutie. Tam si dohodneme čo môžeme pre Vás pripraviť a my to pripravíme a je to.