Rodina je pre nás dôležitá a keď vidíte rodinnú firmu, tak tam môžete zakúšať, že to nieje iba biznis ale, že tým žijeme, že je to čo chcete aby vás živilo a robíte to z vášňou. Tak sme radi, že môžeme spolupracovať aj s inými rodinnými podnikmi. Všetku našu kávu pražíme v Seredi, odkiaľ ja pochádzam, časom určite praženie presunieme aj k nám na Kalváriu. Ale jedno vieme, že praženie našej Rabbi Coffee a zŕn arabika od našich priateľov, bude vyvážené a stabilné, aby kávové zrná mali dychberúcu vôňu a chuť.

Taktiež je darom stretať sa s úžasnými ľuďmi, s ktorými konzultujeme pripravované zmesy našich famóznych sypaných čajov Rabbi Tea a momentalne máme v ponuke ovocný, zelený, bylinný a čierny čaj.

Pri príprave našej Jablčnej ovocnej šťavy a Hroznovej prírodnej šťavy berieme ovocie z regiónu a z našej vlastnej vinice v Jarku, taktiež sme už vysadili aj náš vlastný jablčný sad a ďaľšiu vinicu blízko Nitry v Hronskom Beňadiku. Všetko ručne zberáme, triedime, lisujeme a dávame muštovať.

Osobne nás môžete stretnúť v Rabbi Coffee na kalvárii pod kostlom v Nitre, v našej predajni a kaviarni, kde si balenia Rabbi Coffee môžete kupiť plus samozrejme všetko ostatné a zároveň si zrelaxujete telo i myseľ pri našej kávičke a vypnete od ruchu mesta. Určite stojí zato pozrieť krásne vyhľady na celu Nitru a samotny vrch Zobor. Pre deti je tu priestor na šantenie a loptové hry alebo sa môžete prejsť lesom. Svojho ducha či dušu pookrejete v miestnom chráme s krásnymi maľbami.

Skúste jednoducho veci od Rabbi Coffee Co. . Sledujte, likujte, šírte a povzbudte nás nás na instargame alebo facebooku.

 

Showroom Rabbi Coffee

Off wifi

Túžime aby ste u nás vypli úplne, nie vždy sa to podarí ale aspoň na chvílku vám to u nás doprajeme

ŠPECIÁLNA PONUKA

Radi pre Vás pripravíme špeciálne balíčky z našich výberových káv, sypaných čajov.

EVENTy

Chceme aby to bolo miesto stretnutí, rozhovorov, povzbudenia, preto náš záujem o vás je skutočný

Umenie

Tvoríme umenie vo vnútri aj na vonok, ako pražíme kávu tak i tvoríme dizajn a prepájame to aby ste mali doma kus umenia

NOVÉ Chute

Vychutnajte si naše výberové blendy káv arabica a každý rok prinášame aj nove chute čajov

COFFEE SHOP

U nás si môžete zakúpiť naše výberové blendy káv, taktiež sypaných čajov, prírodnej jablčnej šťavy a maškrtu Turista, ktorú vytvárame

Výhľady

Prídite na Kalváriu a doprajte si aj prostredníctvom Rabbi Coffee uźasné výhľady na celú Nitru

Nitra Kalvária

Je den z vrchov v Nitre, ktorý ponúka okrem našej úžasnej kávy, ktorú pražíme aj oddych od ruchu mesta

Hudba prírody

Najlepšia hudba je hudba, ktorú vytvorila príroda, štebot vtákov, šum vetra a náš vlastný hlas tak aj o tomto je Rabbi Coffee

Eshop alebo osobne

Prídite nás pozrieť do našej predajne na Kalvárii v Nitre, kde Vám radi spravíme našu výberovú kávu a čaje. Samozrejme si ich tu môžete aj kúpiť alebo vyzdvihnúť. Všetkých ľudí, ktorí kávičkujú s nami, alebo aj firemných zákazníkov poznáme osobne a to je pre nás dôležité aby sme sa poznali navzájom. A tak radi aj Vás spoznáme, ste u nás vítaný. Alebo skúste si objednať cez náš eshop a radi vám ju pošleme alebo ak ste z Nitry prinensieme.

Umenie kávy

Nechajte sa aj vy rozmaznať našou kávou, ktorú pražíme v malých množstvách aby sme zachovali jej čerstvosť,  a užite si jej pomletie, dych berúcu vôňu a nezameniteľnú chuť, ktorá Vás prenesie na miesta, o ktorých snívate, alebo vyskúšajte famózne čaje, ktorých hlbka a vôňa vás celých dostane. Snack Turista Vás zas prenesie do detských čias svojou explozívnou kombináciou. A Ovocná šťava, ktorej obsah dostal aj samotných nás, ručne triedené Golden delicius jablka z nej urobili hotový zlatý poklad.

PREČO NÁZOV A-RABBI-CA COFFEE?

Všetko začína vždy na začiatku, korene, učenie a aj pestovanie kávy. Chceli sme zachytiť aby názov kávy vychádzal zo samotnej podstaty – Arabica a zároveň ukázal hĺbku – Rabbi,(hebrejsky učiteľ) že o káve jej pití, príprave a pomletí sa potrebujeme veľa naučiť a hlavne byť spolu s druhými aby sme si ju skutočne vychutnali.

V tomto etablovanom podniku som v období vysokých letných teplôt zažil príjemné osvieženie. Kvalitné nápoje, pohostinný personál a elegantne zariadené prostredie. Celkovo ide o veľmi uspokojivú skúsenosť.

Speckk

Pokojné a veľmi príjemné miestečko, vždy vysmiaty personál. Kávička maximálne chutná, ja odporúčam biely blend. Jednoducho, ak chcete zažiť cez deň niečo pekné, určite neváhajte. Dýcha to tu dýcha samou pozitivitou aj za daždivého počasia.

Marek Uhnák

Okrem toho, že kávička RABBI COFFEE je to najlepšie čo som zatiaľ pila, za touto značnou stoja úžasní kamoši. Káva je úplná topka. Určite sa oplatí vyskúšať. Neoľutujete! 🙂

Mária Floreková